LAST MINUTE DEALS!

Popular Posts

Tour type: Daily Tour
Duration: 1 day
Maximum number of people: 1
Location: Turkey
Rate:
Adults:
Children:
Infant:
  8. Alaçatı Ot Festivali 6 – 9 Nisan 2017  BU SENE OT FESTİVALİNE SİZLERİ BEKLİYORUZ. 8 Yıldır Her OT  Festivaline  Katıldığımız Bu Programın Öncü Firmasıyız. Her Nisan Mayıs Aylarında Yüzlerce Misafirimize Egenin Güzel Bilinmeyen Köşelerini Tanıttık SIRA SİZDE http://www.krizantemtur.com/hakkimizda.html           Alaçatı Urla Birgi Şirince HAREKET SAATLERİ VE NOKTALARI … Buluşma […]
Loading Maps

 

8. Alaçatı Ot Festivali 6 – 9 Nisan 2017

 BU SENE OT FESTİVALİNE SİZLERİ BEKLİYORUZ.

8 Yıldır Her OT  Festivaline  Katıldığımız Bu Programın Öncü Firmasıyız. Her Nisan Mayıs Aylarında Yüzlerce Misafirimize Egenin Güzel Bilinmeyen Köşelerini Tanıttık

SIRA SİZDE

http://www.krizantemtur.com/hakkimizda.html

     

 

 

Alaçatı Urla Birgi Şirince


HAREKET SAATLERİ VE NOKTALARI
… Buluşma sonrası Bursa Balıkesir Manisa üzerinden  yolculuğumuz başlayacak

BİNİŞ NOKTA VE SAATLERİ
Bakırköy İncirli Boyner 20.00
Beşiktaş Yıldız Camii 21.00
Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 22.00


MOLALAR:
Susurluk
Selçuk

2.Gün:

İZMİR-ALAÇATI-URLA-ÇEŞME-

İzmir  panoromik  şehir turumuzun devamında rotamızı urla çeşme istikametine çeviriyoruz, urla iskele mevkiinde vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında ilk durağımız yunanlı ünlü şair  Yorgo Seferisin evi, burada şairin hayatı hakkında alacağımız kısa bilgi sonrasında adı Urla ile özdeşleşmiş Tanju Okanın anısına yapılan parkın çevresinde kısa bir fotoğraf molası verip günümüzden 2600 yıl öncesinden kalma ve bugün işler hale getirilmiş olan zeytinyağı işliğini görüp bu mucizevi ağaç ve onun ürünü olan zeytinyağı hakkında bilgi alıp rotamızı yarımadanın bir başka saklı köşesi enginar bahçeleri arasından çeşme ye doğru yolculuğumuz devam ediyor, Çeşme kalesini görüp Alaçatı ya geçiyoruz , Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları ,taş evleri ile ünlü Alaçatı’yı geziyoruz.,  Alaçatı’da sakız reçeli , sakız rakısı, sakızlı dondurma  tadabilirsiniz.  Veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Serbest öğle yemeği molamızda meşhur çeşme kumrusunu denemenizi öneririz, yemek molası sonrasında rotamızı Kuşadasına ceviriyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde,

 

Otel konaklaması: Royal Palace  Grand Belish Le Blue

 

  1. Gün:

BİRGİ-ÖDEMİŞ-ŞİRİNCE

Sabah otelde alacağımız  kahvaltı sonrası Rumların mübadele sonrası terk etmiş oldukları adınca güzel Şirince Kasabasında yapacağımız gezi sonrası meyva şaraplarını deneme şansınız bulunuyor.Şirinceden ayrıldıktan sonra Ödemişe geliyor oradan Evleriyle konaklarıyla ünlü Birgiye geliyoruz. Aydın oğullarının başkenti Ödemiş’in şirin beldesi Birgi, ipek dokumacılığı ve incirleriyle ünlü. Osmanlı dönemi sivil mimarisinin en özenli örneklerini hala barındıranBirgide yapacağımız gezi esnasında keyifli zamanlar geçirecek ve Egenin gizli kalmış güzeliklerinden ayrılmak istemeyeceksiniz:Birginin doğal ürünleri ve zeytinyağları ile yapılan  yemeklerimizi yedikten sonra İstanbula doğru yolculuğumuz başlıyor.Gece geç saatlerde İstanbulda oluyoruz.

 

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir-Man Fortuna  Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)

* Çevre Gezileri

* Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Müze Ören Yeri Girişleri

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir müze girişleri için Çeşme Kalesi ve Birkaç konak haric giriş bulunmamaktadır.Müze kartı olanlar getirebilir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)

 

 

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir

Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Tur öncesi otellerde oluşabilecek operasyon  sıkıntıları  karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Araç içerisinde kaptan bahşiş  10 tl tur sonunda toplanır.

 

 

wordpress theme by initheme.com

Tour's Program

reviews

wordpress theme by initheme.com